page_banner

produkty

Optyczny nadajnik-odbiornik 40 Gb / s QSFP + CWDM 40 km DDM Duplex LC

krótki opis:

Transceiver 40Gb / s 40 km QSFP + to moduł nadawczo-odbiorczy przeznaczony do zastosowań komunikacji optycznej na 40 km. Projekt jest zgodny z 40GBASE-ER4 standardu IEEE P802.3ba oraz z umową QSFP Multi-Source Agreement (MSA).


Szczegóły produktu

Opis produktu

Moduł konwertuje 4 kanały wejściowe (ch) danych elektrycznych 10 Gb / s na 4 sygnały optyczne CWDM i multipleksuje je do jednego kanału dla transmisji optycznej 40 Gb / s. Odwrotnie, po stronie odbiornika, moduł optycznie demultipleksuje wejście 40 Gb / s na sygnały 4 kanałów CWDM i konwertuje je na 4-kanałowe wyjściowe dane elektryczne.

Centralne długości fal 4 kanałów CWDM to 1271nm, 1291nm, 1311nm i 1331nm jako elementy składowe siatki długości fal CWDM zdefiniowanej w ITU-T G694.2. Zawiera podwójne złącze LC dla interfejsu optycznego i 38-pinowe złącze dla interfejsu elektrycznego. Aby zminimalizować dyspersję optyczną w systemie długodystansowym, w tym module należy zastosować światłowód jednomodowy (SMF).

Cecha produktu

Obsługuje zagregowane szybkości transmisji 41,2 Gb / s 

Niechłodzony nadajnik CWDM 4x10,3 Gb / s

Odbiornik PIN-TIA o wysokiej czułości

Do 40 km na SMF

Gniazda Duplex LC

Obudowa QSFP + z możliwością wymiany podczas pracy                  

Straty mocy <3,5 W.

Całkowicie metalowa obudowa zapewniająca doskonałą wydajność EMI

Zgodny z RoHS6 (bezołowiowe)

Temperatura obudowy:

Komercyjne: od 0ºC do + 70 ° C

Podanie

40GBASE-ER4

Połączenia InfiniBand QDR i DDR

Połączenia telekomunikacyjne 40G

Specyfikacja produktu

Parametr

Dane

Parametr

Dane

Form Factor

QSFP +

Długość fali

CWDM

Maksymalna szybkość transmisji danych

41.2

Maksymalna odległość transmisji

40 km przy SMF

Złącze

Duplex LC

Głoska bezdźwięczna

SMF

Typ nadajnika

CWDM

Typ odbiornika

APD

Diagnostyka

Obsługiwany DDM

Zakres temperatury

0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)

Moc TX

-2,7 ~ 5dBm

czułość odbiornika

<-11.5dBm

<-11,5 dBm

Pobór energii

3,5 W.

Współczynnik ekstynkcji

3,5 dB

1

Test jakości

2

Testowanie jakości sygnału TX / RX

3

Oceń testowanie

4

Testowanie widma optycznego

5

Testowanie senności

6

Testowanie niezawodności i stabilności

Testowanie czoła

xinfu

Certyfikat jakości

safd (2)

Certyfikat CE

safd (3)

Raport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optyczny transceiver 40 Gb / s QSFP + 1310nm 2 km DDM Duplex LC

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20 km DDM Simplex LC transceiver optycznyProdukt