page_banner

produkty

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10 km

krótki opis:

Transceivery SFP28 są przeznaczone do użytku w łączach Ethernet o szybkości transmisji danych do 25,78 Gb / s i długości łącza do 10 km. Są zgodne ze standardem SFF-8472 i kompatybilne z SFF-8432 i odpowiednimi częściami SFF-8431. Transceivery optyczne są zgodne z wymaganiami RoHS.


Szczegóły produktu

Opis produktu

Transceivery SFP28 są przeznaczone do użytku w łączach Ethernet o szybkości transmisji do 25,78 Gb / s i długości łącza do 10 km. Są zgodne ze standardem SFF-8472 i kompatybilne z SFF-8432 i odpowiednimi częściami SFF-8431. Transceivery optyczne są zgodne z wymaganiami RoHS.

Cecha produktu

Obsługuje szeregowy interfejs optyczny 25,78125 Gb / s

Transmisja do 10 km na SMF

Niechłodzony laser DFB i odbiornik PIN

Obsługiwany podczas pracy interfejs SFP28

Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

Pobór mocy poniżej 1,3 W.

Temperatura obudowy: -40 ~ + 85°do

Wewnętrzny CDR na kanale nadajnika i odbiornika

Obsługa obejścia CDR

Pakiet SFP28 MSA ze złączem simplex LC, dwukierunkowy

Podanie

25GBASE-BX 25G Ethernet

25,78125 Gb / s pojedyncza linia 100GE LR4

Inne łącza optyczne

Specyfikacja produktu

Parametr Dane Parametr Dane
Form Factor SFP28 Długość fali 1270nm / 1330nm
Maksymalna szybkość transmisji danych 25,78125 Gb / s Maksymalna odległość transmisji 10KM
Złącze LC simplex Głoska bezdźwięczna SM
Typ nadajnika 1270nm DFB

1330nm DFB

Typ odbiornika PINTIA
Diagnostyka Obsługiwany DDM Zakres temperatury 0 do 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Moc TX -5 ~ + 2dBm czułość odbiornika <-13dBm
<-13dBm Pobór energii 3,5 W. Współczynnik ekstynkcji

3,5 dB

1

Test jakości

2

Testowanie jakości sygnału TX / RX

3

Oceń testowanie

4

Testowanie widma optycznego

5

Testowanie senności

6

Testowanie niezawodności i stabilności

Testowanie czoła

xinfu

Certyfikat jakości

safd (2)

Certyfikat CE

safd (3)

Raport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optyczny transceiver 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC