page_banner

produkty

Optyczny transceiver 100 Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP

krótki opis:

QSFP28 SR4 100 Gb / s to
czterokanałowy, wtykowy, równoległy transceiver optyczny, zaprojektowany dla aplikacji 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR i CPRI10. Są zgodne ze standardem QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm. Transceivery optyczne są zgodne z wymaganiami RoHS-6.


Szczegóły produktu

Opis produktu

100G QSFP28 integruje cztery pasy danych w każdym kierunku z przepustowością 100 Gb / s. Każda linia może działać z prędkością 28 Gb / s na odległość transmisji do 100 m przy użyciu światłowodu OM4. Moduły te są przeznaczone do pracy w systemach światłowodowych wielomodowych przy nominalnej długości fali 850 nm.

Cecha produktu

Szybkość transmisji danych do 28 Gb / s na kanał

Obudowa QSFP28 z możliwością wymiany podczas pracy

4 kanały 850nm VCSEL i matryca fotodetektorów PIN

temperatura obudowy perating: -20 do 75 ℃

Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

Niski pobór mocy <3,5 W.

Podanie

Rack to Rack

Centrum danych

Infiniband QDR, DDR i SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Specyfikacja produktu

Parametr

Dane

Parametr

Dane

Form Factor

QSFP28

Długość fali

850nm

Maksymalna szybkość transmisji danych

103,1 Gb / s

Maksymalna odległość transmisji

100 m przy OM4

Złącze

MTP / MPO

Głoska bezdźwięczna

MMF

Typ nadajnika

VCSEL 850nm

Typ odbiornika

KOŁEK

Diagnostyka

Obsługiwany DDM

Zakres temperatury

Od -20 do 70 ° C (od 32 do 158 ° F)

TX Power na każdym torze

-8,4 ~ 2,4 dBm

czułość odbiornika

<-9.2dBm

<-9,2 dBm

Pobór energii

3,5 W.

Współczynnik ekstynkcji

3dB

1

Test jakości

2

Testowanie jakości sygnału TX / RX

3

Oceń testowanie

4

Testowanie widma optycznego

5

Testowanie senności

6

Testowanie niezawodności i stabilności

Testowanie czoła

xinfu

Certyfikat jakości

safd (2)

Certyfikat CE

safd (3)

Raport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optyczny nadajnik-odbiornik 100 Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO