page_banner

produkty

Optyczny nadajnik-odbiornik 100 Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO

krótki opis:

QSFP28 SR4 100 Gb / s to
czterokanałowy, wtykowy, równoległy transceiver optyczny przeznaczony do zastosowań 100GBASE-SR4 i 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Są zgodne ze specyfikacją SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 i Telcordia GR-468-CORE. Transceivery optyczne są zgodne z wymaganiami RoHS.


Szczegóły produktu

Opis produktu

100G QSFP28 integruje cztery pasy danych w każdym kierunku z przepustowością 100 Gb / s. Każda linia może działać z prędkością 25,78125 Gb / s na odległość transmisji 70 m za pomocą włókna OM3 lub odległość transmisji 100 m za pomocą włókna OM4. Moduły te są przeznaczone do pracy w wielomodowych systemach światłowodowych przy nominalnej długości fali 850nm.

Cecha produktu

Szybkość transmisji danych do 103,1 Gb / s

Obudowa QSFP28 z możliwością wymiany podczas pracy

4 kanały 850nm VCSEL i matryca fotodetektorów PIN

Wewnętrzne obwody CDR w kanałach odbiornika i nadajnika

Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

Niski pobór mocy <2,5 W.

Podanie

100GBASE-SR4 100G Ethernet przez Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Inne łącza optyczne

Specyfikacja produktu

Parametr

Dane

Parametr

Dane

Form Factor

QSFP28

Długość fali

850nm

Maksymalna szybkość transmisji danych

103,1 Gb / s

Maksymalna odległość transmisji

70 m przy OM3 / 100 m przy OM4

Złącze

MTP / MPO-12

Głoska bezdźwięczna

MMF

Typ nadajnika

VCSEL 850nm

Typ odbiornika

KOŁEK

Diagnostyka

Obsługiwany DDM

Zakres temperatury

0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)

TX Power na każdym torze

-8,4 ~ 2,4 dBm

czułość odbiornika

<-10.3dBm

<-10,3 dBm

Pobór energii

3,5 W.

Współczynnik ekstynkcji

3dB

1

Test jakości

2

Testowanie jakości sygnału TX / RX

3

Oceń testowanie

4

Testowanie widma optycznego

5

Testowanie senności

6

Testowanie niezawodności i stabilności

Testowanie czoła

xinfu

Certyfikat jakości

safd (2)

Certyfikat CE

safd (3)

Raport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver optyczny 100GBASE-LR4 i 112GBASE-OTU4 QSFP28 1310nm 100m DDM DML i PIN LC