page_banner

produkty

Transceiver optyczny 100 Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB

krótki opis:

QSFP28 CWDM4 100 Gb / s to czterokanałowy, wtykowy, równoległy transceiver optyczny, zaprojektowany do aplikacji 100G CWDM z sieciami FEC, Datacenter i Enterprise oraz innymi łączami optycznymi. Są zgodne ze specyfikacją SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 i Telcordia GR-468-CORE. Transceivery optyczne są zgodne z wymaganiami RoHS.


Szczegóły produktu

Opis produktu

100G QSFP28 integruje cztery pasy danych w każdym kierunku z przepustowością 100 Gb / s. Każda linia może działać z prędkością 25,78125 Gb / s do 2 km w przypadku światłowodu jednomodowego G.652 (SMF). Centralne długości fal kanałów 4CWDM to 1271nm, 1291nm, 1211nm i 1331nm.

Cecha produktu

Szybkość przesyłania danych do 25,78125 Gb / s na kanał
Do 2 km dla G.652 SMF
4 Niechłodzony przetwornik CWDM oparty na DFB
4-kanałowy fotodetektor PIN
Obudowa QSFP28 z możliwością wymiany podczas pracy
Gniazdo Duplex LC
Wewnętrzne obwody CDR w kanałach odbiornika i nadajnika
Obsługa obejścia CDR
Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne
Niski pobór mocy <3,5 W.
Temperatura obudowy: 0 ~ + 70 ° C

Podanie

Aplikacje 100G CWDM4 z FEC
Sieci w centrach danych i przedsiębiorstwach
Inne łącza optyczne

Specyfikacja produktu

Parametr

Dane

Parametr

Dane

Form Factor

QSFP28

Długość fali

1310nm

Maksymalna szybkość transmisji danych

103,1 Gb / s

Maksymalna odległość transmisji

2km

Złącze

LC Duplex

Głoska bezdźwięczna

SMF

Typ nadajnika

Oparty na DFB LAN-WDM

Typ odbiornika

KOŁEK

Diagnostyka

Obsługiwany DDM

Zakres temperatury

0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)

TX Power na każdym torze

-6,5 ~ 2,5 dBm

czułość odbiornika

<-10dBm

<-10dBm

Pobór energii

3,5 W.

Współczynnik ekstynkcji

3,5 dB

1

Test jakości

2

Testowanie jakości sygnału TX / RX

3

Oceń testowanie

4

Testowanie widma optycznego

5

Testowanie senności

6

Testowanie niezawodności i stabilności

Testowanie czoła

xinfu

Certyfikat jakości

safd (2)

Certyfikat CE

safd (3)

Raport EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Optyczny transceiver 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC