100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

nasz projekt

Zaawansowana międzynarodowa technologia produkcji i wysoka jakość

o nas
_W2A2318

Założona w 2014 roku firma Topticom oznacza Top Optic Communication i to jest nasza wizja, która przyświecała nam i inspirowała od momentu powstania. Po ponad 5 latach szybkiego rozwoju pomogliśmy zbudować szybką i bezpieczną sieć na całym świecie, dostarczając wysokiej jakości i niezawodne urządzenie nadawczo-odbiorcze.
Oferujemy różnorodne kompatybilne transceivery kompatybilne z OEM, takie jak 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Skupiamy się na rozwoju technologicznym i śledzimy go, abyśmy mogli dostarczać Ci najbardziej aktualne produkty, które pomogą Ci zwiększyć udział w rynku dzięki produktom strategicznym.

Zobacz więcej